درباره ما

مالکان، مشتریان و سرمایه گذاران گرامی

ما با تجربه ای چندین ساله در بازار ایران و ترکیه و همچنین وجود شرکای تجاری قدرتمند در حوزه املاک و تجارت برآن شدیم که پیوسته به ارتقا کیفیت خدماتمان با تمام نیت مثبتمان به شما در جهت رفع نیازهایتان در حوزه املاک در ایران و ترکیه کمک کنیم.

آیا به فکر سرمایه گذاری مطمئن یا خرید ملک در ایران یا ترکیه هستید؟

  • اگر جواب شما مثبت است
  • پس دیگر نیازی به گشتن نیست و می توانید با هر نوع سلیقه ای میتوانید ملک مورد نظرخود را با ما پیدا کنید. ما طیف گسترده ای از املاک و مستغلات با ویژگی ها متفاوت را برای انتخاب راحتتر شما ارائه می دهیم.

همواره داشتن مسکن و سرپناه جزو نیازهای اساسی انسان بوده است و با گذشت زمان این نیاز رنگ و بوی مهمتری به خود گرفته است. مسکن ایده آل با هدف آسان کردن انتخاب و سرعت بخشیدن به فرآیندهای قانونی و حقوقی امور مربوط به مسکن راه اندازی شده است. هم اکنون محدوده وسیعی از مناطق یک و دو سه و اطراف آنها را تحت پوشش قرارداده است و با داشتن تنوع بالا از موارد اجاره، فروش، اداری و مستغلات، این اطمینان را به شما میدهد که گزینه مناسب خود را در کمترین زمان بدست خواهید آورد. مالکان محترم می توانندبا همراهی صادقانه مشاوران ما سرمایه گذاری لذت بخشی را تجربه کنند. اعتماد متقاضیان فراوانی که طی چندین سال همراهی با مسکن ایده ال به بزرگترین سرمایه ما تبدیل شده اند، نوید معامله ای امن، سریع و راحت را به شما می دهد. همچنین با توجه به اهمیت کشور ترکیه در سرمایه گذاری و تسهیلات موجود در زمینه خرید مسکن باعث راه اندازی خدمات مربوط به خرید، اجاره خانه و املاک و معرفی فرصت های سرمای گذاری توسط مسکن ایده آل گردیده است. شما میتوانید در هر کدام از شهرهای ترکیه از جمله استانبول،ازمیر، آنتالیا، آنکارا و... تجربه لذت بخش خرید یا اجاره مناسب ترین آپارتمانها، ویلاها و پروژهای را با همراهی شرکا و مشاوران مستقر ما در کشور ترکیه از طریق مسکن ایده آل داشته باشید. در تمام مسیر انتخاب، بازدید، قرارداد تا کسب رضایت کامل شما همراهتان هستیم.

طی سالها ترکیه به یکی از مهمترین مراکز تجارت جهانی تبدیل شده است که دارای موقعیت جغرافیایی قوی اقتصادی و استراتژیکی است. ترکیه با دارا بودن یک روند رشد مداوم فرصتهای قدرتمندی را ارائه میدهد. ما با تجربه ای چندین ساله در بازار ایران و ترکیه و همچنین وجود شرکای تجاری قدرتمند در حوزه املاک و تجارت برآن شدیم که پیوسته به ارتقا کیفیت خدماتمان با تمام نیت مثبتمان به شما در جهت رفع نیازهایتان در حوزه املاک در ایران و ترکیه کمک کنیم.