دلایل برای خرید خانه در ترکیه

سرمایه گذاری در حوزه املاک
اکتبر 25, 2020

دلایل برای خرید خانه در ترکیه

 
 
 

تابعیت توسط برنامه سرمایه گذاری
در بین تمامی راه های موجود اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات شاید جذاب ترین و مطمئن ترین روش باشد و به سرمایه گذاران بین المللی اجازه می دهد تا از طریق خرید ملکی به ارزش حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار اقامت ترکیه را دریافت کنند. قبل از سال ۲۰۱۸، حداقل مبلغ جهت اخد اقامت از روش خرید ملک ۱.۰۰۰.۰۰۰ دلار تعیین شده بود. اما دولت ترکیه آیین نامه جدیدی را برای تشویق خارجی ها به سرمایه گذاری در این کشور وضع کرد و قیمت را به طرز چشمگیری به 250.000 دلار کاهش داد.
بازار قوی املاک و مستغلات
حوزه املاک و مستغلات به دلیل ساخت و سازهای پیشرفته، پروژه های نوسازی شهری و توسعه زیرساخت ها، در میان صنایع پویا و قوی در کشور ترکیه قرار دارد. بازگشت زمان سرمایه گذاری به ۲۰ سال می رسد که کوتاه تر از بسیاری از کشورها از جمله انگلیس، نروژ و اسپانیا است. صنعت املاک و مستغلات به یکی راه های درآمدی داخلی و خارجی تبدیل شده است به همین دلیل به طور مداوم دولیت ترکیه در این بخش سرمایه گذاری می کند. بدون شک سرمایه گذاری در یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری عاقلانه و سودآور است. به ویژه استانبول از هر ۱۰۰ نفر ۷۷ نفر را به خود جلب می کند که بیشترین درآمد را از طریق درآمد اجاره کسب می کنند و ثروت خود را در پایتخت فرهنگ کسب می کنند.
خانه هایی با کیفیت بالا
همانطور که قبلاً ذکر شد، صنعت ساخت و ساز به خوبی توسعه یافته و راه را برای خانه های درجه یک برای تسلط بر بازار و یافتن خریدار خود از سراسر جهان فراهم کرده است. خواه یک ویلا لوکس در بدروم باشد یا یک پنت هاوس در یک منطقه مطلوب در استانبول، املاک، به ویژه پروژه های تازه توسعه یافته، به سطح استاندارد خاصی می رسند و معمولاً از آنها پیشی می گیرند. روند اخیر در بازار املاک و مستغلات ایجاد فضاهای لوکس برای زندگی است و بسیاری از پروژه های مسکن با توسعه خانه های مناسب برای لوکس نشینها این روند را دنبال می کنند. این پروژه ها تقریباً همیشه شامل امکانات رده اول مانند استخرهای شنا، حمام های ترکی و مناطق سبز است که دروازه ای از شهر را برای ساکنان فراهم می کند. و با تقویت مقررات زلزله، ساختمانهای تازه ساخته شده ایمن و مستحکم هستند. گزینه هایی که از هر لحاظ با کیفیت هستند بدون شک دلیل محکمی برای خرید خانه در ترکیه هستند.
قیمت مناسب
نمونه کارها در حال حاضر ترمگلوبال املاک را با قیمتهایی از حدود ۴۴۰۰۰ دلار شروع می کند که منطقی تر از بسیاری از کشورهای جهان است. با این حال، کیفیت آن به خطر نمی افتد: ملک با قیمت مناسب که ما ارائه می دهیم کاملاً نیازهای شما را برآورده می کند. با توجه به این واقعیت که نسبت لیر / دلار در حال حاضر تغییر است، این ممکن است بهترین زمان برای جست و جو در انتخاب ملک ما و یافتن یک فرصت سرمایه گذاری مناسب باشد. علاوه بر این، برنامه های اقساطی در هنگام رفتن به خانه ای جدید گزینه های پرداخت آسان را به خریداران ارائه می دهند. • فرآیند خرید آسان
اگرچه ممکن است دلیل منطقی برای خرید خانه در ترکیه به نظر نرسد، اما یک روند ساده خرید شما را از مشکلات قابل توجهی نجات می دهد و نوید یک خرید آسان را می دهد. کل مراحل تصمیم گیری درباره خانه شما تا امضای اسناد مالکیت ممکن است فقط در عرض یک هفته انجام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *